Akçay’da Denize Sıfır Otel Keyfi

Akçay’da Denize Sıfır Otel Keyfi

29 Mayıs 2017 tarihinde Otelimiz kategorisinde yazdı

Akçay Plajı’nda yer alan Akçay Yavuz Otel, Kıyı Cafe ile birlikte Akçay’ın en bilindik markalarındandır. Akçay’da denize sıfır otel keyfi sizleri bekliyor.

Yaz tatilini Edremit’in Akçay Beldesi’nde geçirmek isteyen yerli ve yabancı tüm misafirler, elbette ki en keyifli ve en güzel anları yaşayabilmek için kaliteli adreslerde bulunmak isterler. Bu noktada da Akçay’da otel denildiği zaman akla ilk gelen yer olan Akçay Yavuz Otel dikkat çekmektedir. Otelimiz hem denize sıfır olan konumu, hem de avantajlı olanak ve fırsatları ile misafirleri mutlu etmeyi bilen bir yapıya sahiptir.

Akçay Butik Otel

Yaz tatillerinde hem temiz bir havayı solumak, hem kaliteli mekanlarda zaman geçirmek, hem de deniz keyfini en güzel şekilde yaşamak isteyenler için dizayn edilen bir butik otel olarak dikkat çeken Akçay Yavuz Otel, misafirlerine eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Yeşillikler içindeki tesisleri, otelin hemen önünde yer alan cennetten bir parça kıvamındaki plajı ve diğer bölümleri ile misafirlerin benzersiz bir yaz tatili geçirmesi sağlanır.

En Kaliteli Akçay Oteli

Sadece yaz tatili değil, bahar aylarında da çok farklı yönleri ve ilgi çeken yanları ile tercih edilen bu otel, Akçay otelleri arasında da kalitesi ve önemli özellikleri ile kendini gösterir. Öyle ki her sene bölgeye tatil için gelen on binlerce yerli ya da yabancı turist için deniz manzaralı odalarda uyanıp lezzetli ve organik kahvaltılar ile güne başlamak muazzam hissettirmektedir. Bundan dolayı da tüm bu ziyaretçiler Akçay Yavuz Otel’i her tatil aralığında tercih ederler.

Kuzey Ege’nin mistik özellikleri arasında tertemiz havası ve sağlıklı gıdaları yer alırken, aynı zamanda doğa ve deniz de burada ön plana çıkmaktadır. Hele ki Akçay’ın denizi masmavi rengi ve berrak duruşu ile ziyaretçileri büyüler. Gerek yüzmek için, gerek manzara için ideal olan bu deniz, temiz ve hoş yapısı ile de tercih edilir.

Denize girip serinlemek için otelin önündeki plaj kullanılabilirken, Akçay’ın plajı aynı zamanda güneşlenmek için de tercih edilebilir. Hem dinlenmek, hem de sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek için gerekli olan sımsıcak plajlar burada kendine yer bulur.

Şimdi siz de harika bir tatil için bu olanaklardan faydalanabilirsiniz…