Akçay Kıyı Kafe'de Kahvaltı

Akçay Kıyı Kafe'de Kahvaltı

17 Nisan 2017 tarihinde Otelimiz kategorisinde yazdı

Akçay Kıyı Kafe, Akçay ve bölgesinin en meşhur kafesi olarak biliniyor. Akçay Kıyı Kafe’de güzel bir kahvaltı yapmak ister misiniz?

Doğa ve manzarası ile ünlü Akçay’da sizde ailenizle ya da sevdiklerinizle birlikte güzel bir tatil geçirmek isterseniz, Akçay Butik Yavuz Otel size konfor ve güzel bir tatil sunmaktadır. Sabah kalktığınızda güzel bir kahvaltı etmek istediğinizde Akçay Kıyı Kafe‘de Kahvaltı yapabilir ve güne güzel başlayabilirsiniz. Akçay’ın en meşhur kafesi olan Kıyı Kafe, otelimizin bünyesinde yer almaktadır.

Güne Mutlu Başlamak Mı İstiyorsunuz?

Deniz manzarasında kahvaltı yapmak istediğinizde deniz kenarında açık büfe kahvaltı ve birçok seçeneği ile güne güzel başlayabilirsiniz. Denize nazır olan otelde çalışanların ilgisi ve güler yüzlü oluşu sayesinde evinizde konfor ve rahatlığı Akçay Yavuz Otel’de bulabilirsiniz. İster odanızda kahvaltı edin, isterseniz de Akçay Kıyı Kafe’de Kahvaltı etmek isteyin otelde her zaman en iyisini bulacaksınız.

Akçay Kıyı Kafe’de Kahvaltı İle Sizde Güne Güzel Başlarsınız

Modern ve şık görünümlü masa ve dekorasyonu ile Akçay Kıyı Kafe’de Kahvaltı size güne güzel başlamayı vaat ediyor. Denize nazır yapacağınız güzel ve nefes bir kahvaltı ile güne mutlu ve huzurlu başlarsınız. Farklı ve özel menüsü ile Akçay Kıyı Kafe’de Kahvaltı tam size göre.