Akçay Yavuz Otel Haberleri

Akçay’da Denize Sıfır Otel Keyfi

29 Mayıs 2017 Otelimiz

Yaz tatilini Edremit’in Akçay Beldesi’nde geçirmek isteyen yerli ve yabancı tüm misafirler, elbette ki en keyifli ve en güzel anları yaşayabilmek için kaliteli adreslerde bulunmak isterler. Bu noktada da Akçay’da otel denildiği zaman akla ilk gelen yer olan Akçay Yavuz Otel dikkat çekmektedir. Otelimiz hem denize sıfır olan konumu, hem de avantajlı olanak ve fırsatları ile misafirleri mutlu etmeyi bilen bir yapıya sahiptir.

Akçay Deniz Manzarası

17 Nisan 2017 Bölgemiz

Denize sıfır konumda tatil yapmak diğer seçeneklerden daha farklı bir tatil geçirmenize olanak sunacaktır. Eşsiz güzellikteki manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Deniz manzarası insan ruhunu dinlendirir. Bu sayede tüm yorgunluğunuzu bir kenara bırakmış olursunuz. Tatilin keyifli geçmesine de yardımcı olur. Odanızdan veya otelin diğer bölümlerinden deniz manzarasını seyre dalabilirsiniz. Ayrıca yemeğinizi de deniz manzarası karşısında yiyebilir ve yemek yeme keyfini iki katına çıkarabilirsiniz.

Akçay Kıyı Kafe'de Kahvaltı

17 Nisan 2017 Otelimiz

Doğa ve manzarası ile ünlü Akçay’da sizde ailenizle ya da sevdiklerinizle birlikte güzel bir tatil geçirmek isterseniz, Akçay Butik Yavuz Otel size konfor ve güzel bir tatil sunmaktadır. Sabah kalktığınızda güzel bir kahvaltı etmek istediğinizde Akçay Kıyı Kafe‘de Kahvaltı yapabilir ve güne güzel başlayabilirsiniz. Akçay’ın en meşhur kafesi olan Kıyı Kafe, otelimizin bünyesinde yer almaktadır.