AKÇAY YAVUZ OTEL Hakkında

Butik Yavuz Oteli Tanıyın

Senenin her döneminde açık olan, bilhassa da bahar ve yaz aylarında enfes bir tatil geçirmek isteyen konuklara ev sahipliği yapan Akçay Yavuz Otel, bütün estetik yanları ve rahatlatıcı ortamları ile sizler için hizmetlerini sunmaktadır. Edremit‘e bağlı Akçay‘da hem rahatlamak, hem ferahlamak, hem de dinlenmek ve eğlenmek için müthiş bir ambiyans oluşturan otelimiz, farklı konseptlere sahip odaları, her bütçeye uyumlu olan fiyat tarifeleri ve kusursuz hizmetleri ile konuklarını memnun etmektedir

Butik Yavuz Otel olarak da bilinen otelimiz Akçay otelleri arasında denize sıfır olma özelliğiyle öne çıkmaktadır. Ayrıca, Akçay Kıyı Cafe de otel işletmemiz bünyesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Akçay Butik Yavuz Otel

Oda fırsatları arasında Deluxe oda, balkonsuz oda, standart oda ve aile odası gibi seçenekler bulunan otelimizde, misafirlerin arzu ettikleri odalarda konaklamaları ve kafalarındaki tatil planından çok daha güzel bir zaman zarfı geçirmeleri amaçlanmaktadır. Burada dikkat çeken bir diğer husus da oda fiyatlarının özelliklerine göre değişken olması ve misafirlerin de seçimlerine göre ortaya çıkan fiyatları ödeyerek arzu ettikleri hizmetlerden sonuna kadar yararlanabilmeleridir.

Odaların seçimi ile beraber arzu eden konukların kahvaltı ve yemeklerden de yararlanabilmeleri mümkündür. Otelimizin bütün fırsatları konuklarımıza özel olarak sunulmaktadır. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlamak ve her daim huzurlu tatil imkanları sunmak mümkün olmaktadır.

Akçay Kıyı Kafe

Akçay Kıyı Kafe, Akçay kafeleri arasında en bilinen diyebiliriz. Denize sıfır ve önünde kendine özel plajı kafede, yaz aylarında beach partiler de düzenlenebilmektedir.

Akçay gibi hem tarihi, hem turistik, hem de eğlenceli bir yerleşim yerinde gerek Kazdağları’na olan yakınlıktan faydalanarak doğal ortamlarda vakit geçirmek mümkündür. Aynı zamanda sıcak havalarda serinlemek için tertemiz deniz de sizleri beklemektedir. Organik beslenmek, tarihi alanlarda incelemelerde bulunmak ve daha birçok aktivite bu coğrafyada gerçekleştirilebilir.